Ürünler / Rulo Çit

- Çetinkaya Vinç Tel Çit Sistemleri’nin ürünü olan rulo çit tüm iç ve dış mekanlarda, temel amacı yemyeşil bir panel / duvar elde etmektir ve bunu doğal çime en yakın görünümü sağlamaktır…
- İç ve dış mekanlarda ara bölmesi ve kısa duvar malzemesi olarak da rahatlıkla kullanılabilmektedir.
- İsteklerinize göre farklı ebatlarda ve yüksekliklerde üretilebilir. Çelik konstrüksiyon üzerine sentetik çim kaplanarak üretilmiştir.
- Çiçeklikli, Panolu, dekoratif şekiller, çöp konteynır kaplaması, restaurant havalandırma, korkulukları kaplamaları ve üzeri düz çim olarak ta imal edilmektedir. Dekoratif ve hafiftir.
- İsteğe bağlı olarak ön yüzey alanlarına logo ve dekoratif ferforje çalışmaları yapılabilmektedir.

Detaylı Bilgi
Neden rulo çit ?
- Bakım gerektirmeyen, tüm hava şartlarında dayanıklı, doğal çimden, sarmaşıktan çok daha iyi performans gösteren ve 10 yıla kadar ömrü olan alan hayal edin.
- Aslında rulo çit ile yapılmış bir bölgeyi doğal çimle karşılaştırdığınızda çok daha ucuz olduğunu göreceksiniz.
- Alanın bakımına harcanan zamandan ve masraftan tasarruf edilmesinin yanı sıra inkâr edilemeyecek derecede size boş fazla zaman kazandırmaktadır kazandığınız o zamanı rulo çit ile yapılan doğaya uyumlu bölmede birer kahve içerek kullanabilirsiniz. Böylece rulo çitin ömrü göz önünde bulundurularak cevap kesinlikle “evet doğal çimden daha ucuz”dur ve bunun yanı sıra sulama , bakım masrafı yoktur.

KAFES TEL ÖRGÜ
- Göz aralığı : 40 x40 mm
- Tel Kalınlığı : Ø 1.50 mm 2 adet
- Yükseklik(h) : İstenilen ölçülerde
- Kaplama : Sıcak Daldırma Galvaniz Tel Üzerine Çim Kaplama
- Pvc Çim Hammadde : TSE ve CE belgeli, alev almaz, solmaz, yıkanabilir, 4 mevsime uygundur.

TEL ÖRGÜ UYGULAMASI
- Boş alanda, herhangi bir çit veya korkuluğunuz yoksa, TelçitMevcut toprak zemine; 40*40*50 cm ebatlarında açılan çukurlara 2,00-2,50-3,00 mt arayla 250 doz beton yardımıyla, Mevcut beton zemin üzerine ise 12x15x5mm sac flanş ile belirtilen yüksekliğinde profil / boru direğin çelik dübel yardımıyla monte edilmesi.
- Dikimi yapılan direklerin üzerine plastik kapak takılarak montajın tamamlanması.
- Dikilen direklerin üzerine 1,50 mm kalınlığında iki sıcak daldırma galvanizli tel arasına sıkıştırılarak monte edilen PVC (hammadde) aynı anda kesilerek püskül haline getirilerek rulo halinde örülen ve montaja hazır hale getirilen çimli kafes telleri direklerin üzerine , PVC kaplı tel ile gerdirilerek profil / boru dikmelere bağlantıları yapılacaktır ve montaj tamamlanacaktır.
- Mevcut yada Çetinkaya Vinç Tel Çit Sistemleri tarafından yapılacak panel çit, korkuluk, demir karkas, duvar üzerine 1,50 mm kalınlığında iki sıcak daldırma galvanizli tel arasına sıkıştırılarak monte edilen PVC (hammadde) aynı anda kesilerek püskül haline getirilerek rulo halinde örülen ve montaja hazır hale getirilen çimli kafes telleri gerdirilerek PVC kaplı tel ile panel çit ve profil dikmelere bağlantıları yapılarak montajı yapılmaktadır.